Bu Otele DAMATUR'un İstanbul'dan Hergün Ulaşım Hizmetleri bulunmaktadır (kayak sezonunda).
Uludağ'da yer alan Trendlife Hotels'de kapıya kadar kayakla ulaşma imkanı ve barbekü sağlanmaktadır. Kayak okulu ve kayak bileti satış noktası sunan otelde konuklar yemeklerin tadına restoranda varabilir. Popüler Cennetkaya kayak pisti otele sadece birkaç adım uzaklıktadır. Trendlife Hotels'deki odalarda ve ortak alanlarda ücretsiz WiFi sunulmaktadır.
Odaların içi
Kayak pistlerine bakan tüm odalarda kablo TV mevcuttur. Bazı odalarda konukların konforu için oturma alanı vardır. Tüm odalar özel banyoludur. Ayrıca terlikler, ücretsiz banyo malzemeleri ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır. Duvardan duvara halı ile döşenmiş odalarda kasa yer almaktadır.
Tesisin öne çıkan noktaları
Tesisin resepsiyonu 24 saat açıktır. Konuklar kayak pistlerinin yanındaki otelin kafesinde masa oyunlarının ve içeceklerin keyfini çıkarabilir.
Çevrede neler var?
Kayak muhafaza alanı sunan otelde kayak ekipmanları ve araba kiralama imkanı sağlanmaktadır. Trendlife Hotels, Uludağ Milli Parkı'na 9 km ve Uludağ'a 8 km uzaklıktadır. Trendlife Hotels Bursa şehir merkezine 32 km ve Sabiha Gökçen Havalimanı'na 151 km mesafededir. İstanbul Atatürk Havaalanı 204 km uzaklıkta yer almaktadır.
Dilinizi konuşuyoruz!
Trendlife Hotels, DAMATUR konuklarını Ocak 2016 tarihinden beri ağırlıyor
Oda Sayısı: 30