Bu Otele DAMATUR'un İstanbul'dan Hergün Ulaşım Hizmetleri bulunmaktadır (kayak sezonunda).
Konum
Gemlik Körfezi'nde Uludağ'ın zirvesinde kurulu 30 yıllık deneyime sahip Grand Yazıcı Ski Hotel muhteşem manzaraların yanı sıra çeşitli spa ve aktivite olanaklarına sahiptir.
Odaların içi
Grand Yazıcı, aile odaları ve engelli konuklara uygun odalar dahil çeşitli oda ve süitler sunmaktadır. Odaların tümünde uydu TV ve iyi donanımlı banyo bulunur.
Yiyecek ve içecek
Otelde yiyeceklerle sınırsız içecek dahil tam pansiyon hizmet sağlanır. Konuklar, restoranda açık büfe olarak sunulan yemek çeşitlerinden seçebilir ve barda bir içkinin tadını çıkarabilirler. Düşük sezonda kahvaltı set menü olarak temin edilir.
Tesisin öne çıkan noktaları
Konuklar spa merkezindeki çok sayıda seçenekten biri ile rahatlamanın keyfini çıkarabilir, güzellik merkezine uğrayabilir, spor salonunda form tutabilirler. Mevsime bağlı olarak yakındaki kayak pistinden yararlanmak üzere kayak malzemesi kiralamada personelden yardım isteyebilirler.
Bu tesis ayrıca Uludağ'daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.
Grand Yazici Ski Hotel & Spa, DAMATUR konuklarını 2016 - 2017 sezonundan beri ağırlıyor.
Oda Sayısı: 235