İç Anadolu Bölgesi'ndeki Kayseri'de yer alan Magna Pivot, terası ve spa merkeziyle hizmetinizdedir. Erciyes Kayak Merkezi 1 km mesafededir. Bir restoran ve bar vardır ve genç konuklar mini kulüpte eğlenebilir. Tesis bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur.
Odaların içi
Odalar LCD TV ve elektrikli şömine ile donatılmıştır. Bazılarında yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz oturma alanı vardır. Odada su ısıtıcısı, çay-kahve kurulumu bulunur. Odaların tümü özel banyoludur. Konforunuz için bornozlar ve terlikler temin edilmektedir. Magna Pivot genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Tesise varışta yeşil elma, çörek, çilek ve çikolata ile ücretsiz tabak sunulmaktadır.
Tesisin öne çıkan noktaları
Tesisin resepsiyonu 24 saat açıktır. Postane binasının hemen yanındaki Magna Apex'te kayak okulu, SPX mağazası, Apex kafe, restoran ve bir kutup barı vardır.
Kapısına kadar kayakla gidebileceğiniz otelden kayak malzemeleri kiralayabilirsiniz. Masa tenisi de oynayabilirsiniz. Bölge kayak sporu için popülerdir.
Konum
Magna Pivot, Erciyes Üniversitesi'ne 19 km, Surp Krikor Lusavoriç Ermeni Kilisesi'ne ise 21 km uzaklıktadır. En yakın havalimanı olan Kayseri Erkilet Havaalanı tesise 30 km mesafededir.
Magna Pivot, DAMATUR konuklarını 2016 Kış Sezonundan beri ağırlıyor.
Oda Sayısı: 38
Bu tesis için kabul edilen ödeme yöntemleri

Taksitlendirme seçenekleri için ofisimizle irtibata geçiniz.